ÇİVRİL'DEKİ BÜYÜK TURNUVA SONA ERDİ!

Çivril Belediyesi tarafından düzenlenen 2017-2018 yılı voleybol turnuvası 16 takımın katılımı ile Mart ayında başlayarak grup eleme maçlarında sona kalan 8 takım ile devam eden turnuva 27 Nisan tarihinde son buldu.

ÇİVRİL'DEKİ BÜYÜK TURNUVA SONA ERDİ!


Çivril Belediyesi tarafından Kapalı Spor Salonunda her yıl düzenlenen voleybol turnuvası şampiyonluk maçında 8 takım karşı karşıya geldi. Güzel bir maç sergileyen Yamanlar Takımı, Karayahşiler takımını 3-2 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuvada Yamanlar takımı birinci olurken, Karayahşiler ikinci, Çıtak./K.Söğüt üçüncü, Beydilli takımı ise dördüncü oldu.Birinci olan Yamanlar takımının madalya ve kupaları Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, ikinci olan Karayahşiler takımının madalya ve kupaları İlçe Spor Müdürü  Sadullah Şimşek, üçüncü olan Çıtak./K.Söğüt takımının madalya ve kupaları Başkan Yardımcısı Mesut Kaygısız, dördüncü olan Beydilli takımının madalya ve kupasını ise Başkan Yardımcısı Salim Altuntaşoğlu tarafından verildi.
Ödül töreninin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven;" Her yıl olduğu gibi ve bu yılda turnuvada potansiyeli yüksek olan bir ilçe olduk, Kardeşlik hukukunun ön planda olduğu bu turnuvada başta birinciliği sergileyen Yamanlar takımı ve diğer emeği geçen tüm takımları tebrik ediyorum." dedi.

30.04.2018 07:00
Tüm Haberler
yükleniyor..