GENÇLİĞİMİZ ÖĞRETMENLERİMİZİN OMUZLARI ÜZERİNDE YETİŞİP YÜKSELECEKTİR

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Çivril Belediye Başkanı Dr.Gürcan Güven , başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerin "Öğretmenler Gününü" kutladı.

GENÇLİĞİMİZ ÖĞRETMENLERİMİZİN OMUZLARI ÜZERİNDE YETİŞİP YÜKSELECEKTİR

    Çivril Belediyesi aynı gün içersinde Çivril'in 60 okulunu ziyaret etti.Okullardaki ziyaretlerinde ilçedeki tüm öğretmenlerle yüz yüze görüşüp karanfil verildi.Belediye Başkanı Dr.Gürcan Güven şunları söyledi:

"Büyük bir tarihe sahip "Büyük Milletimiz ";geleceğe,ileriye umutla yürümektedir.
Gençliğimiz bizim herşeyimizdir.Çünkü anlı şanlı tarihimizi devam ettirecek olan gençlerimizdir.
Gençlerimizi eğitecek ,yönlendirecek olanda Öğretmenlerimizdir.
Yeni nesil öğretmenlerimizin omuzları üzerinde yetişip ,yükselecektir.
Başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım dedi.

ÖĞRETMENLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELEREK OKULLARIMIZIN İHTİYAÇLARI HAKKINDA İŞTİŞARELERDE BULUNUYORUZ

Çivril'de okulların ve gençliğin eğitimi konusunda çalışmalar yürüttüklerini ve bu konuda dahada yol katedeceklerini söyleyen Dr.Gürcan Güven:
"Çivril'de gerek okullarımızın ihtiyaçları konusunda gerekse Çivril gençliğinin eğitimi konusunda iştişarelerde bulunuyoruz.Bakın bugün 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Çivril'de tüm okullarımızı ziyarette bulunduk.
Özellikle gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için ve milli kimliğinle yetişmesi için çalışmalarda yürüyoruz.

Briç gibi satranç gibi akıl oyunlarında akıl oyunlarında gerek Türkiye çapında gerekse Uluslararası alanda gençlerimizin ciddi başarıları söz konusu.Ata sporumuz Güreş'e yatırımlarımız devam edecek.Okullarımızın ihtiyaçları konusunda da öğretmenlerimizle sürekli iştişare halindeyiz.

Gençliğimiz bizim herşeyimiz önümüzdeki dönem eğitim olarak,sosyal ,kültürel belediyecilik anlamında yatırımlarımız devam edecektir "şeklinde konuştu.

23.11.2018 14:26
Tüm Haberler
yükleniyor..